Katalog firm

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele firm, które sprzedają świeżą żywność w słoikach. Jedną z nich jest Wekownia. Ponieważ ludzie nadal zmieniają swoje nawyki żywieniowe i dążą w kierunku wygody, to oferta Wekowni jest idealnie wpisana w oczekiwania.

Dania wegańskie

Jeśli szukasz pysznych i smacznych, a przy tym wegańskich dań to na wekowania.pl znajdziesz idealne potrawy. Nasze dania wegańskie są robione specjalne tak, by każdy weganin mógł ich skosztować, bez obawy, że będzie w środku jakiś składnik, którego nie będzie mógł zjeść.
Są dostępne między innymi takie dania jak: wegańska pasta z fasoli, polskie gruszki w delikatnej zalewie, buraki marynowane, kapusta wegetariańska, konfitura z czerwonej cebuli czy też humus klasyczny. Co ważne można również u nas zamówić soki oraz zestawy zup. Dzięki temu można stworzyć pyszne obiady oraz desery wegańskie. Warto też dodać, że są dostępne zestawy dań wegańskich, przez co można mieć już przygotowane potrawy na cały tydzień.
Dania, które są u nas tworzone wykonywane, są ze składników najlepszej jakości, co sprawia, że są to tak pyszne i pożywne potrawy. Nasze dania wegańskie świetnie sprawdzą się również na świątecznym stole zarówno wielkanocnym, jak i przy świętach Bożego Narodzenia. Dania nie zawierają żadnych konserwantów.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów,...