Katalog firm

Optyk Grabowscy

Szukasz takich okularów, które nie tylko pomogą Tobie widzieć lepiej, ale również wpłyną korzystnie na Twój wizerunek zewnętrzny? Takie okulary właśnie oferuje Optyk Grabowscy. To właśnie tu znajdziesz okulary, które będą dopasowane do Ciebie! Sam sprawdź ofertę i przekonaj się, że w okularach można naprawdę dobrze wyglądać!

Okulista

Wszystkie osoby mające problemy ze wzrokiem muszą chociaż raz w roku udać się na wizytę do specjalisty. Takim jest okulista Radom lub optometrysta. Ten pierwszy pomoże, przepisując odpowiednie leki (jeżeli pojawił się np. ból oczu). Z kolei człowiek praktykujący w optometrii równie dobrze poradzi sobie z różnymi wadami widzenia.
Takich właśnie specjalistów znajdziemy w firmie Optyk Optometria Grabowscy w Radomiu. Swoje profesjonalne usługi świadczy w dwóch salonach optycznych należących do Warszawskiego Cechu Optyków oraz gabinetach, w których mierzona jest ostrość wzroku i dobierane są szkła kontaktowe. Wszystko odbywa się w sposób solidny i szybki, gdyż jest zarządzane przez doświadczonego specjalistę ds. refrakcji i kontaktologii - Zygmunta Grabowskiego.
Ten mający wieloletni staż optometrysta zebrał fachowy zespół, więc klient może liczyć na m.in.: konsultację, profesjonalne wykonanie okularów korekcyjnych na nowoczesnym sprzęcie, badanie wzroku oraz dobór soczewek kontaktowych wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Usługa jest więc w pełni kompleksowa. Zapewniony jest również serwis zarówno gwarancyjny oraz po gwarancyjny zakupionych produktów. Wchodząc na stronę: optyk-grabowscy.pl, można też odnaleźć informację o ciekawych bonach podarunkowych i kartach rabatowych.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 483820632