Katalog firm

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele firm, które sprzedają świeżą żywność w słoikach. Jedną z nich jest Wekownia. Ponieważ ludzie nadal zmieniają swoje nawyki żywieniowe i dążą w kierunku wygody, to oferta Wekowni jest idealnie wpisana w oczekiwania.

Konfitury na prezent

Jeśli zależy ci nam tym, by sprawić swoim bliskim lub sobie smaczny prezent, to konfitury są idealnym pomysłem. Warto też dodać, że nasze konfitury na prezent są dostępne w różnych smakach, dzięki czemu każdy może wybrać taką konfiturę, która nam najbardziej odpowiada.
Zbliżające się święta Wielkanocne są idealnym okazją do spróbowania konfitur. Warto też dodać, że są to konfitury dostępne w takich smakach jak malina czy z żurawiną. Dzięki temu będą świetnie pasować nie tylko na świątecznym stole, ale także do codziennych śniadań. Takie konfitury, które damy na prezent mogą starczyć na kilka posiłków. Jest to też świetny i zdrowy prezent dla naszych najbliższych.
Konfitury robione są z naturalnych składników, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nic nam nie zaszkodzi. Co ważne mogą kosztować je także dzieci, co sprawi, że wszyscy w rodzinie mogą zjeść pyszne konfitury. Słoik, w który pakowana jest konfitura, jest bardzo estetycznie wykonany, dzięki czemu nie trzeba kupować żadnych dodatkowych opakowań.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów,...