Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

W kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego na rzetelne wsparcie prawne mogą liczyć klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Działając na terenie całego kraju, adwokat gwarantuje profesjonalną obsługę i szeroki zakres usług prawnych. Specjalizuje się między innymi w prawie gospodarczym, spadkowym i administracyjnym, ale nie tylko.

Odszkodowania

Masz problem dotyczący odszkodowania i w związku z tym interesują Cię odszkodowania Zduńska Wola? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznanie się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego. Naturalnie odszkodowania to jedynie niewielka część działalności kancelarii, ale to nie jest najważniejsze.
Najważniejsze jest to, że Kancelaria Adwokacka Andrzeja Śmigielskiego gwarantuje kompleksową pomoc (a właściwie to można nawet powiedzieć, że gwarantuje więcej niż spodziewa się klient). Mówiąc wprost — kancelaria zapewnia nie tylko sprawne dochodzenie praw do pełnego odszkodowania. Działalność odnosi się również do starań o zadośćuczynienie (w normalnej sytuacji klient nie musi korzystać z pomocy kancelarii).
Warto jeszcze na koniec nawiązać do obszaru działalności. Otóż pomoc może być świadczona na terenie całego kraju. Jeśli jest problem, lokalizacja nie może być kłopotem. Mimo wszystko są jakieś wątpliwości? Po dokładnym zapoznaniu się ze stroną kancelarii wszystko będzie jasne.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

Adwokat Jakubowski

Adwokat Mariusz Jakubowski dysponuje wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z takich dziedzin prawa jak rodzinne, spadkowe, cywilne, gospodarcze i wielu innych. W swojej Kancelarii Adwokackiej...

WF Adwokaci

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie zawsze możecie się zgłosić po pomoc i poradę oraz konsultację. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i podmioty gos...