Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

W kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego na rzetelne wsparcie prawne mogą liczyć klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Działając na terenie całego kraju, adwokat gwarantuje profesjonalną obsługę i szeroki zakres usług prawnych. Specjalizuje się między innymi w prawie gospodarczym, spadkowym i administracyjnym, ale nie tylko.

Pomoc prawna

Nasza nowoczesna kancelaria adwokacka to doskonała propozycja nie tylko dla firm, ale również dla klientów prywatnych, którzy potrzebują fachowych porad prawniczych. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem.
Specjalizujemy się przede wszystkim w prawie cywilnym, gospodarczym, budowlanym i rodzinnym. Nasza oferta skierowana jest w Pierwszej kolejności do klientów z Bełchatowa i pobliskich okolic. Dzięki specjalistycznej pomocy prawnej mogą Państwo uniknąć wielu nieprzyjemności i problemów, dlatego też warto jak najszybciej skontaktować się z nami i umówić na wizytę. Zatrudniamy najlepszych prawników, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane sprawy.
Spośród konkurencyjnych kancelarii wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość w realizacji zleceń. Najlepszy prawnik Bełchatów w przystępnej cenie teraz do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie zawsze możecie się zgłosić po pomoc i poradę oraz konsultację. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i podmioty gos...

Adwokat Jakubowski

Adwokat Mariusz Jakubowski dysponuje wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z takich dziedzin prawa jak rodzinne, spadkowe, cywilne, gospodarcze i wielu innych. W swojej Kancelarii Adwokackiej...