Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

W kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego na rzetelne wsparcie prawne mogą liczyć klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Działając na terenie całego kraju, adwokat gwarantuje profesjonalną obsługę i szeroki zakres usług prawnych. Specjalizuje się między innymi w prawie gospodarczym, spadkowym i administracyjnym, ale nie tylko.

Windykacja

Znany prawnik łódzki Andrzej Śmigielski zaprasza do swojej kancelarii zarówno osoby prywatne jak i wszelakie firmy. Jego kancelaria już od dobrych paru lat zajmuje się prawem pracy, prawem budowlanym, prawem rodzinnym, czy sprawami rozwodowymi. Ten ceniony adwokat pomaga również w redagowaniu pism procesowych.
Pracujący tu prawnicy nie tylko znają przepisy w praktyce, ale potrafią je również świetnie stosować. Trudna dziedzina jaką jest windykacja należności Łódź to dla tej kancelarii nic nowego, a każda sprawa przeprowadzana jest tak żeby była zawsze skuteczna i możliwie jak najmniej dotkliwa dla dłużnika. Kancelaria prawna Andrzeja Śmigielskiego świadczy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną w atrakcyjnych konkurencyjnych cenach.
Najlepsze zabezpieczenie interesów klientów poprzez udzielanie fachowej pomocy prawnej z zakresu życia obrotu gospodarczego, zawodowego, prywatnego to jest główny cel tej rzetelnej, uczciwej i profesjonalnej kancelarii. Sprawną obsługę Kancelarii zapewniają wykwalifikowani pracownicy.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

Adwokat Jakubowski

Adwokat Mariusz Jakubowski dysponuje wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z takich dziedzin prawa jak rodzinne, spadkowe, cywilne, gospodarcze i wielu innych. W swojej Kancelarii Adwokackiej...

WF Adwokaci

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie zawsze możecie się zgłosić po pomoc i poradę oraz konsultację. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i podmioty gos...