Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

W kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego na rzetelne wsparcie prawne mogą liczyć klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Działając na terenie całego kraju, adwokat gwarantuje profesjonalną obsługę i szeroki zakres usług prawnych. Specjalizuje się między innymi w prawie gospodarczym, spadkowym i administracyjnym, ale nie tylko.

Prawo handlowe

Nasza rzetelna kancelaria adwokacka oferuje profesjonalną pomoc przy zakładaniu spółek, ich łączeniu, przekształcaniu i pełnej obsłudze. Jeżeli macie problem z opracowaniem projektów umów i statusu spółki cywilnej albo jawnej, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszej specjalistycznej pomocy.
Założenie oddziałów i przedstawicielstwa może być bardzo trudnym zadaniem, dlatego też warto zaufać naszemu doświadczeniu. Wszystkim klientom możemy zaproponować także pomoc przy sporach pomiędzy udziałowcami i akcjonariuszami. Prowadzimy negocjacje i opracowujemy korzystne porozumienia, dzięki czemu mogą Państwo uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Zapraszamy do współpracy nie tylko firmy, ale również osoby, które w najbliższym czasie planują uruchomić własną działalność gospodarczą i potrzebują pomocy w wybraniu formy opodatkowania.
Interesuje nas nie tylko prawo handlowe adwokat Łódź, ale również prawo spółek. Zajmujemy się wszystkimi zagadnieniami i problemami, z którymi muszą zmagać się przedsiębiorcy.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie zawsze możecie się zgłosić po pomoc i poradę oraz konsultację. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i podmioty gos...

Adwokat Jakubowski

Adwokat Mariusz Jakubowski dysponuje wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z takich dziedzin prawa jak rodzinne, spadkowe, cywilne, gospodarcze i wielu innych. W swojej Kancelarii Adwokackiej...