Katalog firm

Sleep Art

Sleep Art w swojej ofercie proponuje bieliznę nocną w wydaniu luksusowym. Marka cechuje się niepowtarzalnymi wzorami i wysoką jakością wykonania piżam; koszul nocnych; szlafroków. Głównymi kolekcjami Sleep Art są: Laungewear, Nightwear, Modern. Sklep oferuje także akcesoria do spania, takie jak, opaski na oczy bądź głowę, dodające snom komfortu.

Piżama damska

Jesteśmy marką tworzącą niezwykłe i niepowtarzalne kolekcje ubrań domowych w nurcie homewear oraz ubrań przeznaczonych typowo do snu, czyli po prostu bielizny nocnej. Lubujemy się w sztuce. Łączymy ją z modą, odtwarzając na swoich piżamach damskich czy szlafrokach różne dzieła wielkich malarzy. A to wciąż nie wszystko. Wygląd to jedno, jednakże w przypadku bielizny nocnej kluczowe jest to, by szedł on w parze z komfortem zapewnianym skórze. To właśnie robią nasze piżamy damskie. Nasze piżamy są przyjemne i dla ciała, i dla oka, i... nawet dla duszy!
Zakładając na siebie jeden z naszych niebanalnych projektów, każda kobieta od razu poczuje się wyjątkowo i nabierze naturalnej pewności siebie oraz zadowolenia z własnego wyglądu.
Potrafimy inspirować. Sami inspirujemy się sztuką i przenosimy jej poszczególne elementy wprost na piżamy i szlafroki, czego efektem stały się trzy wyjątkowe kolekcje - każda o swoim własnym unikatowym charakterze. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Sleep Art na naszej stronie internetowej, będącej jednocześnie internetowym sklepem.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737