Katalog firm

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele firm, które sprzedają świeżą żywność w słoikach. Jedną z nich jest Wekownia. Ponieważ ludzie nadal zmieniają swoje nawyki żywieniowe i dążą w kierunku wygody, to oferta Wekowni jest idealnie wpisana w oczekiwania.

Wegetariańskie zupy

Bawełniane Weki Rzemieślnicze to sposób na kulinarną nudę i brak czasu. Smakowe wariacje, które powstały dzięki współpracy utalentowanych Szefów Kuchni restauracji Grupy Bawełna, umilą Ci śniadanie, zatroszczą o Twój obiad i urozmaicą kolację, dostarczając wartości odżywczych i rozkochując w sobie Twoje kubki smakowe.
Projekt Wekownia powstał z myślą o tych, dla których zdrowa dieta ma znaczenie. Dla wielbicieli pasty wątróbkowej i dla tych, którzy wolą wegetariańskie zupy. Dla małych i dla dużych, na co dzień i od święta. Produkty dostępne online pod adresem wekowania.pl to skarbnica inspiracji kulinarnych bez konserwantów, sztucznych barwników i ulepszaczy.
Bawełniane Weki dostępne są solo oraz w zestawach, z możliwością dostawy do domu lub odbioru osobistego w wybranych restauracjach Grupy Bawełna. Udaj się na zakupy do sklepu internetowego Wekowni i odkryj świat słoików wypełnionych tradycyjnymi smakami i orientalnymi aromatami. Odkręć bawełnianego weka i rozkoszuj wszystkim tym, co ukryte w środku.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów,...