Katalog firm

Sleep Art

Sleep Art w swojej ofercie proponuje bieliznę nocną w wydaniu luksusowym. Marka cechuje się niepowtarzalnymi wzorami i wysoką jakością wykonania piżam; koszul nocnych; szlafroków. Głównymi kolekcjami Sleep Art są: Laungewear, Nightwear, Modern. Sklep oferuje także akcesoria do spania, takie jak, opaski na oczy bądź głowę, dodające snom komfortu.

Piżama damska dwuczęściowa

Sleep Art jest marką, która z wielkim szacunkiem podchodzi do mody. Nie wykorzystuje jej do swoich własnych celów, a z jej pomocą stara się pomagać kobietom - pomagać im w dbaniu o własne potrzeby, które często są zbieżne z dbaniem o własny wygląd.
Kobiety chcą wyglądać dobrze. Niezależnie od okazji czy sytuacji pragną z dumą patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Odpowiednio dopasowana do ciała piżama damska dwuczęściowa na to właśnie im pozwala, a jest ona czołowym produktem marki Sleep Art - marki tworzonej tylko i wyłącznie z myślą o kobietach.
Oczywiście wśród propozycji producenta bielizny nocnej nie mogło zabraknąć także szlafroków czy koszulek nocnych, jednakże akurat w ofercie Sleep Art dwuczęściowych piżam damskich jest najwięcej. Na stronie występują modele z długimi i krótkimi spodenkami. Różni je materiał wykonania, jakim może być bawełna, satyna bądź wiskoza. Każdy komplet dwuczęściowy ma też swój określony unikatowy design. Zamówione produkty są opakowywane w sposób ekologiczny - trafiają do opakowań wielokrotnego użytku.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737