Katalog firm

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele firm, które sprzedają świeżą żywność w słoikach. Jedną z nich jest Wekownia. Ponieważ ludzie nadal zmieniają swoje nawyki żywieniowe i dążą w kierunku wygody, to oferta Wekowni jest idealnie wpisana w oczekiwania.

Przetwory

Przetwory domowe przygotowywane najczęściej z sezonowych warzyw, owoców i grzybów to idealna opcja dla zabieganych osób, które chcą szybko przygotować bogaty w witaminy smaczny posiłek. Oprócz tego weki niosą ze sobą czar wspomnień z dzieciństwa, gdy babcie rozpoczynały produkcję przysmaków do zamknięcia w słoikach i cieszenia się nimi niezależnie od pory roku.
Jednak w związku z czasochłonnością i koniecznością odpowiednich przygotowań wiele osób nie może pozwolić sobie na samodzielne przygotowywanie przetworów. By rozwiązać ten problem, Wekownia oferuje całą gamę przetworów przygotowanych z produktów od lokalnych dostawców. W ich bogatej ofercie można znaleźć m.in.: słodkie przetwory sklep (dżemy i konfitury) lub wytrawne pasty idealne na kanapki, obiadowe posiłki (zarówno zupy jak i przetwory mięsne), dodatki do posiłków (buraczki, papryka w oliwie) oraz soki tłoczone.
Dużą zaletą są także tradycyjne potrawy na święta oraz opcje prezentowe. Kupno produktów Wekowni to wygodna opcja w sytuacji, gdy nie masz pomysłu lub czasu na przygotowanie dania - wystarczy wyciągnąć słoik z szafki i podgrzać jego zawartość. W taki sposób w przeciągu kilku minut stworzysz pełnowartościowy, smaczny obiad.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów,...