Katalog firm

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele firm, które sprzedają świeżą żywność w słoikach. Jedną z nich jest Wekownia. Ponieważ ludzie nadal zmieniają swoje nawyki żywieniowe i dążą w kierunku wygody, to oferta Wekowni jest idealnie wpisana w oczekiwania.

Gotowe dania obiadowe w słoikach

Utrudnienia w funkcjonowaniu restauracji oraz kryzys związany z pandemią, spowodowały konieczność znalezienia bezpiecznych, kreatywnych sposobów dotarcia do klientów. Łódzka Grupa Bawełna wprowadziła nową, wyjątkową formę cateringu.
Wekownia - to innowacyjny projekt, dzięki któremu możesz zamówić z dostawą do domu najwyższej jakości gotowe dania obiadowe w słoikach. Nasi szefowie kuchni przygotowują z najwyższą starannością tradycyjne dania oraz specjalności restauracyjne. Pasteryzujemy je i sprzedajemy. Możesz kupić je online z dostawą do domu lub odebrać w naszych restauracjach. Współpracujemy również z wybranymi sklepami stacjonarnymi w całym kraju.
Dokładamy wszelkich starań, by zamykane w naszych rzemieślniczych wekach potrawy, zachowywały pełnię smaku i aromatu. Tworząc nasze receptury przyjęliśmy zasadę zero kompromisów - gwarantujemy doskonałą jakość, proste składy, żadnych ulepszaczy, konserwantów i chemicznych dodatków. Dzięki oferowanym przez nas gotowym daniom obiadowym możesz w kilka minut zaserwować swoim domownikom przepyszny, zdrowy posiłek.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów,...