Katalog firm

Depilatorium

Nowoczesny salon depilacji Depilatorium oferuje szybkie i skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Panie i Panowi mogą tu poddać się zabiegowi depilacji z użyciem niezwykle skutecznego i bezpiecznego lasera diodowego. Salony znajdują się w Gdańsku i Łodzi. Więcej szczegółów na stronie.

Depilacja laserowa

Firma Depilatorium z Gdańska to salon kosmetyki estetycznej wyspecjalizowany w zabiegach depilacji laserowej. Wykorzystujemy podczas pracy najbardziej nowoczesny i najskuteczniejszy sprzęt firmy Vectus, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania, skuteczność oraz zadowolenie naszych klientów.
Proponowany przez nasz salon zabieg, jakim jest depilacja laserowa Gdańsk to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Zdarza się, że niechciane włoski bywają powodem do wstydu, a podrażnienia spowodowane często stosowanymi w domu metodami ich usuwania dodatkowo pogarszają wygląd skóry. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest depilacja laserowa – bezpieczna, trwała, a przede wszystkim zapewniająca efekt gładkiej skóry bez podrażnień.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i dla mężczyzn, gwarantujemy skuteczność i szybko widoczne efekty. Zajrzyj na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej na temat proponowanych zabiegów. Zapraszamy również do kontaktu i do naszego salonu w Gdańsku!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Jako certyfikowany trener makijażu permanentnego zapewniam Wam zawsze profesjonalnie dobrany makijaż. Nazywam się Aneta Budzińska i zachęcam Was do odwiedzenia mojego gabinetu. Zawsze dbam o to, aby m...