Katalog firm

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów, uszek, naleśników czy knedli. Firma gwarantuje wysoką jakość wszystkich wyrobów. Więcej informacji na stronie.

Pierogi mrożone

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem mieszczącym się w Częstochowie i oferujemy Państwu szeroki wybór mrożonek, których sporą część stanowią pierogi mrożone, przygotowane z niezwykłą dbałością na każdym etapie ich produkcji.
Pierogi od bardzo dawna stanowią ważny element polskiej kultury i tożsamości, a liczba ich wariantów jest niemal nieograniczona, i ciągle pojawiają się nowe. Oferujemy Państwu zarówno pierogi na słodko, zawierające bądź to owoce, bądź ser, jak i pierogi wytrawne przygotowane według tradycyjnych receptur, a także szeroki asortyment innych produktów zaprezentowanych na stronie https://jawo.pl/.
Jesteśmy pewni, że zachwycą się Państwo nie tylko najpopularniejszymi chyba pierogami z kapustą i z grzybami oraz tymi z mięsem, ale także pierogami ze szpinakiem czy kaszą z grzybami. Idąc z duchem czasu i wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów, w ofercie naszej umieściliśmy też japońskie pierożki gyoza wytwarzane według tradycyjnych receptur.
Bardzo dbamy o to, by nasze mrożonki były nie tylko pyszne, ale także o to, by nie zawierały niepotrzebnej chemii spożywczej, a także były odpowiednio mrożone, dzięki czemu zachowują one pełnię witamin, których łatwo jest ich pozbawić, kiedy proces mrożenia wykonany jest niedbale.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele fir...