Katalog firm

Sleep Art

Sleep Art w swojej ofercie proponuje bieliznę nocną w wydaniu luksusowym. Marka cechuje się niepowtarzalnymi wzorami i wysoką jakością wykonania piżam; koszul nocnych; szlafroków. Głównymi kolekcjami Sleep Art są: Laungewear, Nightwear, Modern. Sklep oferuje także akcesoria do spania, takie jak, opaski na oczy bądź głowę, dodające snom komfortu.

Koszula nocna długa

Udowodnij, że jesteś kobietą pewną siebie, która zna swoją wartość i potrafi podkreślić ją odpowiednim ubiorem. Z marką Sleep Art staje się to banalnie proste! Za sprawą jej projektów będziesz chwalić się perfekcyjnym eleganckim wyglądem nie tylko za dnia, ale również i nocą.
Zastąp ciepłe bawełniane piżamki sensualnymi dwuczęściowymi kompletami i złącz je od razu z delikatnym satynowym szlafrokiem. W ofercie Sleep Art pojawia się też niejedna koszula nocna długa. Być może to ona okaże się dla ciebie wariantem idealnym - doskonałą alternatywą dla tradycyjnych dwuczęściowych piżam.
Koszule nocne marki Sleep Art to czysta kwintesencja niezwykłego stylu i kobiecości. Krótkie formy przykują uwagę w stronę twoich nóg, jednakże równie dobrze możesz zasłonić dolną część ciała, decydując się na zakup koszuli nocnej sięgającej dosłownie samej ziemi. Każdy model koszuli nocnej Sleep Art jest inspirowany wybitnymi malarskimi dziełami. Konstrukcje tworzone są z myślą o zróżnicowanych kobiecych sylwetkach, dzięki czemu mogą skrywać różne mankamenty, a podkreślać to, co jest warte podkreślenia.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737