Katalog firm

Adamex Druk

Gadżety reklamowe są w dzisiejszych czasach niezbędną formą reklamy dla firm. W tej sprawie warto zwrócić się do profesjonalnej drukarni Adamex, która w swojej ofercie wykonuje nadruki na produktach takich jak czapki, szaliki czy maseczki. Szeroka oferta drukarni pozwala zrealizować nawet najbardziej oryginalne zamówienia!

Drukarnia sublimacyjna

Odpowiednie wykonanie nadruków na tkaninie gwarantuje ich trwałość przez wiele lat. Dlatego też gdy chodzi o drukowanie tkanin to warto jest powierzyć to zadanie profesjonalnej drukarni.
Adamex to znana drukarnia sublimacyjna, która działa w Łodzi. Jej specjalnością jest drukowanie dzianin i tkanin poliestrowych. Wysoka zawartość poliestru pomaga w tym, aby zapewnić, że druk jest trwały. W ten oto sposób wszystkie kolory i wzory nadrukowane na tkaninie pozostają żywe i wyraźne nawet po wielu praniach.
Adamex zajmuje się drukowaniem odzieży, a także tekstyliów takich jak obrusy lub chusty. Jej szeroka oferta sprawia, że wielu klientów z chęcią składa tam swoje zamówienia. Korzystając z usług Adamex, każdy może mieć pewność, że jego zlecenie będzie wykonane zgodnie z wyznaczonym projektem. Produkt końcowy zawsze jest dostępny do odbioru w ustalonym terminie, a cena za całe zamówienie bardzo rozsądna. Adamex to zatem drukarnia sublimacyjna, której oferta spełni wszystkie oczekiwania klientów.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709