Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż psychoterapia zwłaszcza behawioralna, to alternatywna metoda leczenia takich chorób jak depresja, nerwica, autyzm oraz wiele innych. Z tego też powodu Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej, chce państwu zaoferować możliwość uzyskania wsparcia i uczestniczenia w odpowiedniej do tego terapii.

Terapia autyzmu

Większość z nas nie ma jakiejkolwiek wiedzy na temat autyzmy, tym samym sposobów i metod jego leczenia, zwłaszcza w kontekście ograniczenia pewnych dolegliwości. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej posiada doświadczenie także w tym aspekcie, a co za tym idzie dla nas najważniejsze jest aby terapia autyzmu we Wrocławiu została doceniona jako metoda leczenia takiej choroby.
Oczywiście niech nikogo nie zaskakuje fakt, iż to właśnie terapia autyzmu we Wrocławiu jest nijako wskazywana jako skuteczna i przynosząca rezultat metoda walki z taką właśnie dolegliwością. Pewnie, że terapia autyzmu prowadzona jest przy udziale specjalistów, jacy de facto sprawiają iż nie tylko przynosi ona jasno zamierzony efekt, lecz przede wszystkim jest czymś wartym uwagi, zwłaszcza w zakresie tego co umożliwia. Przykład takiej terapii autyzmu można znaleźć na naszej stronie http://itpb.pl/terapia-autyzmu/.
Dlatego niech każda osoba cierpiąca na autyzm, ewentualnie ktoś z naszych bliskich lub kogo znamy zdecyduje się na zgłoszenie się właśnie do nas, aby uzyskać odpowiednie i niezbędne wsparcie a tym samym najzwyczajniej sobie pomóc.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117