Katalog firm

Sleep Art

Sleep Art w swojej ofercie proponuje bieliznę nocną w wydaniu luksusowym. Marka cechuje się niepowtarzalnymi wzorami i wysoką jakością wykonania piżam; koszul nocnych; szlafroków. Głównymi kolekcjami Sleep Art są: Laungewear, Nightwear, Modern. Sklep oferuje także akcesoria do spania, takie jak, opaski na oczy bądź głowę, dodające snom komfortu.

Eleganckie piżamy damskie

Znudzona zwykłymi bawełnianymi piżamkami, które są może ciepłe, ale nijak nigdy dobrze nie wyglądają? W takim razie rzuć okiem na eleganckie piżamy damskie. Dzieła marki Sleep Art, która bardziej przypomina działalność artystyczną, niżeli kolejnego zwykłego producenta odzieży.
To, co wychodzi spod jej rąk, zawsze jest inspirowane niekoniecznie modą, a właśnie sztuką. Twórczość wybitnych projektantów zostaje przeniesiona na tkaniny tworzące piżamy, szlafroki i koszule nocne. W ten oto sposób udało się doprowadzić do przygotowania trzech wyjątkowych kolekcji, z których każda może trafić w zupełnie inne gusta. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie https://sleepart.pl/pizamy-damskie/.
Jeżeli interesują cię najbardziej klasyczne eleganckie piżamy damskie, zwróć uwagę na kolekcję "Nightwear". Trafiły do niej stroje w stylu glamour, imitujące wytworne i nieco luksusowe stroje wieczorowe - to piżamy zdobione koronkowymi elementami, charakteryzujące się wykwintnymi formami, wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów. Nowocześniejsze warianty ukażą ci się w kolekcjach "Modern" i "Loungewear". Ze wszystkimi kolekcjami zapoznasz się na stronie Sleep Art.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737