Katalog firm

Sleep Art

Sleep Art w swojej ofercie proponuje bieliznę nocną w wydaniu luksusowym. Marka cechuje się niepowtarzalnymi wzorami i wysoką jakością wykonania piżam; koszul nocnych; szlafroków. Głównymi kolekcjami Sleep Art są: Laungewear, Nightwear, Modern. Sklep oferuje także akcesoria do spania, takie jak, opaski na oczy bądź głowę, dodające snom komfortu.

Bielizna nocna

Wysoka jakość snu i jednocześnie zmysłowość. Nasza bielizna nocna, czyli koszulki, szlafroki i piżamki, muszą zapewniać komfort oraz dobre samopoczucie. Stan, w którym ciało wypoczywa otulone miękką i zmysłową tkaniną, jest kluczem do stworzenia takiego stroju, który zapewni wygodę, spokojny sen, ale i atrakcyjny wygląd.
Firma Sleep Art, jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się właśnie w tworzeniu bielizny nocnej dla nowoczesnych kobiet. Nie tylko fason, bogata gama wzorów i najwyższej jakości materiały wyróżniają nas na rynku. To także świadome podejście do spraw ekologii oraz pasja i zaangażowanie.
Wśród projektowanych kreacji nocnych w asortymencie sklepu znajdują się piżamy damskie (bawełniane i satynowe), wyróżniające się nadrukami wzorowanymi na dziełach mistrzów rzemiosła malarskiego. Zjawiskowe koszule nocne z kolei, to wykwit zmysłowości, szyku i kobiecego wdzięku, który zadowoli nie tylko nasze Panie, ale i ich partnerów. Polecamy również szeroki wybór miękkich i przytulnych szlafroków w wersji zarówno krótkiej jak i długiej, idealnej na długie, zimowe noce.
Nasze produkty to idealny podarek na święta i inne okazje, dla narzeczonych, żon, mam i córek.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737