Katalog firm

Sleep Art

Sleep Art w swojej ofercie proponuje bieliznę nocną w wydaniu luksusowym. Marka cechuje się niepowtarzalnymi wzorami i wysoką jakością wykonania piżam; koszul nocnych; szlafroków. Głównymi kolekcjami Sleep Art są: Laungewear, Nightwear, Modern. Sklep oferuje także akcesoria do spania, takie jak, opaski na oczy bądź głowę, dodające snom komfortu.

Szlafrok satynowy damski

Dopracowane projekty, nieszablonowe rozwiązania designerskie i wysokojakościowe tkaniny - to wszystko sprawiło, że marka Sleep Art produkująca i projektująca odzież nocną została błyskawicznie doceniona w Polsce i już teraz chwali się pozytywnymi rekomendacjami wielu klientek.
Nie jest to kolejna zwykła marka odzieżowa. To firma, której przyświeca idea ukazywania prawdziwego kobiecego piękna. W piżamach, szlafrokach i innych akcesoriach marki Sleep Art każda kobieta zdoła odkryć swoją prawdziwą wartość. A każdą z tych rzeczy warto jeszcze uzupełnić damskim satynowym szlafrokiem. Tych produktów także nie brak w kolekcjach Sleep Art.
Nasz szlafrok satynowy damski jest klasą samą w sobie. Wykonany z lejącego się gładkiego materiału przyjemnie okrywa ciało i staje się na nim wręcz niewyczuwalny, w ogóle go nie drażniąc i nie drapiąc. Zróżnicowane formy szlafroków i bajeczne motywy oraz kolorystyki potrafią naprawdę zachwycać. To wszystko sprawia, że takiego szlafroka wręcz nie chce się z siebie ściągać.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737