Katalog firm

StarkLAB

StarkLAB to łódzka firma specjalizująca się w projektowaniu graficznym etykiet na produkty i opakowania, ale nie tylko. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obkurczania i wydruku etykiet, pakowania produktów i zabezpieczania ich w plomby termokurczliwe. Przyjmuje zlecenia na wydruki fleksograficzne lub cyfrowe.

Etykiety termokurczliwe

Etykieta ma być trwała, elegancka i precyzyjnie dopasowana do opakowania. Wiedząc o tym doskonale, naszym klientom oferujemy najwyższej jakości etykiety termokurczliwe. Do ich produkcji wykorzystujemy technologię sleeve, która sprawia, że podgrzana folia obkurcza się, pozostawiając niezwykle estetyczny efekt. Dzięki niej bez problemu można obkleić opakowania o najróżniejszych kształtach i formach.
Etykiety termokurczliwe to rozwiązania dedykowane szczególnie bardzo wymagającym projektom. Pozwalają one oddać w pełni ich charakter, zachowując przy tym pełną paletę barw. Oczywiście takie projekty na życzenie klientów też przygotowujemy. Wystarczy, że ktoś ma pomysł, a nasi projektanci ubierają go w konkretne kształty i kolory.
Doskonała jakość folii, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz nasze zaangażowanie i doświadczenie sprawiają, że każda wydrukowana przez nas etykieta doskonale pełni swoje funkcje. Bez względu na to, czy "ubiera" ona jogurt, szampon do włosów, czy też łączy opakowania w pakiety.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799