Katalog firm

iUbezpieczenia

Przedsiębiorcy, zwłaszcza wykonujący zawody podwyższonego ryzyka, takie jak np. księgowi, lekarze, prawnicy, poszukują atrakcyjnych ofert ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na wypadek niezamierzonego błędu. Szukając najlepszej oferty wato skorzystać z kalkulatorów udostępnionych przez iUbezpieczenia.

Tanie ubezpieczenia

Rodzina, dom, firma, a przede wszystkim zdrowie - wszystkie najważniejsze elementy naszego życia mogą podlegać ubezpieczeniu. I warto znaleźć polisę, która zabezpieczy nas na wszelki wypadek, by czuć się pewniej i zwiększyć bezpieczeństwo, także naszych bliskich.
Nasza agencja, której ofertę można znaleźć na stronie http://www.iubezpieczenia.net/ oferują wszelkiego rodzaju ubezpieczenia, od komunikacyjnych, chroniących zarówno sprawcę, jak i ofiarę wydarzeń losowych na drogach, poprzez majątkowe, aż do tych na życie, które zabezpieczają twoich najbliższych w razie śmierci. W ofercie mamy także polisy dla firm - ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko dla ciebie, lecz także dla twoich pracowników.
W ofercie znajdują się także ubezpieczenia dla turystów, zapewniające pełne bezpieczeństwo w czasie wojaży. Dobrze dobrane ubezpieczenia to gwarancja spokojnego snu. Nie musisz martwić się o to, co stanie się z tobą i twoją rodziną w razie nieszczęśliwego wypadku. Zadbaj o przyszłość swoich bliskich i o płynność finansową rodziny w razie nieszczęśliwego wypadku.

Kontakt

Ulica: Górnicza 30/36

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

https://www.iubezpieczenia.net/

E-mail:

Tel.: 785071990


Podobne firmy

Abaco

ABACO to biuro rachunkowe działające na terenie Łodzi od 2009 roku. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, firma oferuje wysokiej jakości usługi księgowe świadczone zarówno dla firm, jak i dla kli...

Maxima Fides

Jesteś pewien, że samodzielne poszukiwanie firmy ubezpieczeniowej ewentualnie przeanalizowanie ich oferty, to coś czemu najzwyczajniej w świecie sprostasz? Lepiej skorzystać z pomocy biura brokerów ub...