Katalog firm

Sleep Art

Sleep Art w swojej ofercie proponuje bieliznę nocną w wydaniu luksusowym. Marka cechuje się niepowtarzalnymi wzorami i wysoką jakością wykonania piżam; koszul nocnych; szlafroków. Głównymi kolekcjami Sleep Art są: Laungewear, Nightwear, Modern. Sklep oferuje także akcesoria do spania, takie jak, opaski na oczy bądź głowę, dodające snom komfortu.

Piżamy damskie z krótkimi spodenkami

Czujesz, że jesteś kobietą wyjątkową, dlatego nawet od swoich strojów nocnych i bielizny nocnej oczekujesz tej samej wyjątkowości? Z marką Sleep Art nietrudno ci będzie ten efekt osiągnąć.
Już po przejściu na jej stronę internetową zachwycisz się inspirującymi zdjęciami, które udowodnią ci, że nawet piżamy damskie krótkie spodeki potrafią wyglądać tak dobrze, iż zaczynają przypominać niemalże wieczorowy strój, w którym bez obaw można spędzić przyjemną noc z ukochanym albo spokojny niedzielny poranek na tarasie bądź balkonie. To piżamy tworzone dla eleganckich kobiet. Dla tych kobiet, które zawsze chcą wyglądać świetnie, bo tylko wtedy czują się dobrze.
Sleep Art przygotował dla ciebie i innych klientek aż trzy niepowtarzalne linie odzieży. W każdej z nich znajdziesz piżamy damskie z krótkimi spodenkami. Te z linii modern wyróżnią się awangardową formą, podczas gdy modele należące do kolekcji nightwear zachwycą cię swoim szykiem i elegancją. Najbardziej casualowa jest linia loungewear. Przyjrzyj się im i znajdź coś dla siebie!

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737