Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, to trafiłeś idealnie! Mam wieloletnie doświadczenie w tym konkretnym typie fotografii, jak i zaawansowany sprzęt potrzebny do dobrej jakości zdjęć i filmów! Jednak dobrego fotografa ślubnego nie poznaje się jedynie po sprzęcie i umiejętnościach, ale też po jego osobowości! Potrafię wykazać się znakomitą elokwencją, jak i przyjacielskością i życzliwością! Postaram się uspokoić wszelkie negatywne emocje nowożeńców, a pozytywne wrażenia zwielokrotnić! Każdą sesję zdjęciową przygotowuję indywidualnie, tak żeby idealnie pasowała do aranżacji ślubu, jak i samej młodej pary! Więcej informacji na foto24.com.pl! Zapraszam!

Sesje ślubne

Ślub i wesele to dla państwa młodych i ich rodzin szczególnie ważny czas. Nie ma się co dziwić. W końcu to jedyny taki dzień w życiu. Mnóstwo gości, biała suknia, kościół i wiele innych atrakcji, które warto uwiecznić na zdjęciu lub na filmie. Trzeba się wziąć do tego zadania profesjonalnie. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej na https://www.foto24.com.pl/.
Warto skorzystać z usług osób, dla których fotografia ślubna jest wielką pasją, ale także wspaniałą pracą. Wiedzą jak ustawić państwa młodych i ich gości. Doskonale znają się na trendach, jakie obowiązują. To fajne, że można polegać na kimś, kto wie, że dobrze wykonuje swoją pracę. Indywidualna wycena jeżeli chodzi o sesję fotograficzną też jest istotna. Sesja ślubna rządzi się swoimi prawami, a fotografia ślubna powinna być dostosowana do oczekiwań państwa młodych.
Powinna też łączyć umiejętność wydobycia piękna i uchwycenia go na zdjęciu. W końcu chodzi też o to, aby mieć piękną pamiątkę i móc ją pokazać znajomym, przyjaciołom czy rodzinie, która wraz z państwem młodych spędzała ten wyjątkowy czas.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Fotografia rodzinna, ciążowa także komunijna ma pozostawać pamiątką na całe życie, umożliwić wracanie do wspomnieć jakże ważnych dla nas chwil. Dlatego studio fotograficzne AT GÓRSCY zawsze stara się...