Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, to trafiłeś idealnie! Mam wieloletnie doświadczenie w tym konkretnym typie fotografii, jak i zaawansowany sprzęt potrzebny do dobrej jakości zdjęć i filmów! Jednak dobrego fotografa ślubnego nie poznaje się jedynie po sprzęcie i umiejętnościach, ale też po jego osobowości! Potrafię wykazać się znakomitą elokwencją, jak i przyjacielskością i życzliwością! Postaram się uspokoić wszelkie negatywne emocje nowożeńców, a pozytywne wrażenia zwielokrotnić! Każdą sesję zdjęciową przygotowuję indywidualnie, tak żeby idealnie pasowała do aranżacji ślubu, jak i samej młodej pary! Więcej informacji na foto24.com.pl! Zapraszam!

Fotograf

Praca fotografa może być dla jednych ciężka, dla drugich lekka. Zależy jak kto patrzy. Profesjonalny fotograf to często artysta. Osoba, która zna się na rzeczy i potrafi połączyć wiele sztuk w jedną całość. Jak nam zależy na zdjęciach, które będą profesjonalne, trzeba wybrać fotografa z pasją. W tym celu proponujemy przyjrzeć się realizacjom studia fotograficznego Foto24.
Pasja rodzi jakość, a jakość daje nam to, czego oczekujemy. W końcu zdjęcia to pamiątka na lata. Możemy przechowywać je w albumie albo w ramkach. Sesja zdjęciowa może być przyjemnym przeżyciem. Możemy się sprawdzić w roli modelki lub modela. Być może konieczne będą także przebieranki. Można stać się na chwilę kimś innym, postawić na stylizację. Fotograf czasem współpracuję także z wizażystami, którzy pomagają w doborze całości.
Zatem - warto skusić się na pracę z fotografem. Fotografia może kryć wiele wspaniałości przed nami. Może czas je odkryć. Działalność w różnych obrębach i dziedzinach kultury może wpływać na nasze poczucie spełnienia. Czemu by nie spróbować? Chyba warto! Z pewnością jest to propozycja do rozważenia.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Fotografia rodzinna, ciążowa także komunijna ma pozostawać pamiątką na całe życie, umożliwić wracanie do wspomnieć jakże ważnych dla nas chwil. Dlatego studio fotograficzne AT GÓRSCY zawsze stara się...