Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, to trafiłeś idealnie! Mam wieloletnie doświadczenie w tym konkretnym typie fotografii, jak i zaawansowany sprzęt potrzebny do dobrej jakości zdjęć i filmów! Jednak dobrego fotografa ślubnego nie poznaje się jedynie po sprzęcie i umiejętnościach, ale też po jego osobowości! Potrafię wykazać się znakomitą elokwencją, jak i przyjacielskością i życzliwością! Postaram się uspokoić wszelkie negatywne emocje nowożeńców, a pozytywne wrażenia zwielokrotnić! Każdą sesję zdjęciową przygotowuję indywidualnie, tak żeby idealnie pasowała do aranżacji ślubu, jak i samej młodej pary! Więcej informacji na foto24.com.pl! Zapraszam!

Fotograf ślubny

Znalezienie dobrego fotografa ślubnego to nie lada wyzwanie. Każda Para Młoda chce mieć w swoim albumie tylko idealne zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia ze ślubu to najlepsze pamiątki na całe życie. Profesjonalny fotograf ślubny Łódź posiada bogate portfolio, które pomogą nam wybrać tą odpowiednią osobę.
Taki fotograf posiada duże doświadczenie i wiele dobrych opinii. Jest kreatywny i posiada wiele pomysłów na udane sesje. Potrafi zachować się podczas ceremonii w kościele lub urzędzie, jak i na sali zabaw. Ma też ze sobą gadżety, które mogą się przydać podczas sesji plenerowej. Dodatkową atrakcją na sali weselnej może być fotobudka, która pozwoli każdemu z gości na posiadanie własnej niepowtarzalnej pamiątki.
Gdy przejdziemy do etapu negocjacji nie warto bać się zadawania pytań. Każda zebrana informacja jest ważna podczas podejmowania właściwej decyzji, a problemy, których nie omówimy na początku, same nie znikną. Ważną kwestią jest zbudowanie zaufania między Parą Młodą a fotografem, aby w przyszłości zapobiec nieporozumieniom.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Fotografia rodzinna, ciążowa także komunijna ma pozostawać pamiątką na całe życie, umożliwić wracanie do wspomnieć jakże ważnych dla nas chwil. Dlatego studio fotograficzne AT GÓRSCY zawsze stara się...