Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, to trafiłeś idealnie! Mam wieloletnie doświadczenie w tym konkretnym typie fotografii, jak i zaawansowany sprzęt potrzebny do dobrej jakości zdjęć i filmów! Jednak dobrego fotografa ślubnego nie poznaje się jedynie po sprzęcie i umiejętnościach, ale też po jego osobowości! Potrafię wykazać się znakomitą elokwencją, jak i przyjacielskością i życzliwością! Postaram się uspokoić wszelkie negatywne emocje nowożeńców, a pozytywne wrażenia zwielokrotnić! Każdą sesję zdjęciową przygotowuję indywidualnie, tak żeby idealnie pasowała do aranżacji ślubu, jak i samej młodej pary! Więcej informacji na foto24.com.pl! Zapraszam!

Filmowanie

Jak można oddać atmosferę jednego z najważniejszych momentów w życiu? Połączenie wrażliwości i wyczucia z umiejętnościami technicznymi to idealne rozwiązanie by zapisać przebieg ślubu bądź chrzcin. Jednak jest znacznie więcej uroczystości bliskich sercu człowieka. Każde z nich zasługuje na indywidualne podejście i troskę o to by dyskretna obecność filmowca wpisała się z należytą powagą i szacunkiem w charakter wydarzenia. To mogę zagwarantować. Zarówno podczas uroczystości rodzinnych, jak i spotkań firmowych. Dla nas filmowanie Łódź to przyjemność.
Otwartość na potrzeby Klientów pozwala mi odnaleźć właściwą perspektywę podkreślającą doniosłość i radość płynącą z przełomowych momentów w życiu, lub z drugiej strony beztroską zabawę podczas przyjęcia np. sylwestrowego.
Filmowanie jest sposobem na uchwycenie rzeczywistości w sposób, który potrafi przywołać najcenniejsze wspomnienia. Doświadczenie nabywane wśród uroczystości wymagających profesjonalizmu najwyższej próby, pozwoliło mi na dobór odpowiednich metod i środków do poszczególnych okoliczności. Zapraszam!

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Fotografia rodzinna, ciążowa także komunijna ma pozostawać pamiątką na całe życie, umożliwić wracanie do wspomnieć jakże ważnych dla nas chwil. Dlatego studio fotograficzne AT GÓRSCY zawsze stara się...