Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, to trafiłeś idealnie! Mam wieloletnie doświadczenie w tym konkretnym typie fotografii, jak i zaawansowany sprzęt potrzebny do dobrej jakości zdjęć i filmów! Jednak dobrego fotografa ślubnego nie poznaje się jedynie po sprzęcie i umiejętnościach, ale też po jego osobowości! Potrafię wykazać się znakomitą elokwencją, jak i przyjacielskością i życzliwością! Postaram się uspokoić wszelkie negatywne emocje nowożeńców, a pozytywne wrażenia zwielokrotnić! Każdą sesję zdjęciową przygotowuję indywidualnie, tak żeby idealnie pasowała do aranżacji ślubu, jak i samej młodej pary! Więcej informacji na foto24.com.pl! Zapraszam!

Fotobudka

Robienie zdjęć jest teraz bardzo popularne. Niektórzy inwestują w aparaty, które pozwalają na wywoływanie zdjęcia od razu. Takie urządzenia nie są jednak tanie, a papier, na którym możliwy jest wydruk zdjęcia też jest raczej drogi i nie jest to ekonomiczne rozwiązanie. Jeśli jednak chcemy mieć fajne zdjęcie z przyjaciółmi i zależy nam, aby było ono w formie namacalnej - papierowej można skorzystać z usług, jakie oferuje fotobudka Łódź.
Fotobudka stała się bardzo popularna. Można w niej zrobić sobie zdjęcia na weselach i innych większych imprezach okolicznościowych. Jest to fajny odłam fotografii. Można wykonać zdjęcie szybko, a pamiątka zostaje na długo. Miło jest mieć zdjęcie swoje i bliskiej sobie osoby w portfelu, a właśnie fotobudka daje taką możliwość.
W ostatnim czasie można spotkać fotobudki także w większych galeriach handlowych. Nie wiemy jak dużym powodzeniem się cieszą, ale można stwierdzić, że jest to fajna opcja dla osób, które chcą uwiecznić radosny moment ze swojego życia i mieć pamiątkę.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Fotografia rodzinna, ciążowa także komunijna ma pozostawać pamiątką na całe życie, umożliwić wracanie do wspomnieć jakże ważnych dla nas chwil. Dlatego studio fotograficzne AT GÓRSCY zawsze stara się...