Katalog firm

StarkLAB

StarkLAB to łódzka firma specjalizująca się w projektowaniu graficznym etykiet na produkty i opakowania, ale nie tylko. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obkurczania i wydruku etykiet, pakowania produktów i zabezpieczania ich w plomby termokurczliwe. Przyjmuje zlecenia na wydruki fleksograficzne lub cyfrowe.

Wydruk etykiet sleeve

Etykieta typu sleeve jest w swojej kategorii liderką, ponieważ dzięki specyfice materiału, z którego jest wykonana, przyjmuje kształt opakowania, na którym zostaje umieszczona, dzięki czemu nawet najbardziej skomplikowane i nieregularne kształty nie stanowią dla niej wyzwania. Właściwość ta jest ceniona szczególnie przez producentów unikalnych i niepospolitych produktów, najczęściej w branżach spożywczych, farmaceutycznych czy kosmetycznych.
obecnie wydruki etykiet sleeve to niezwykle istotny proces w kwestii marketingu; ich design może zadecydować o sukcesie sprzedażowym marki. Etykiety tworzone są z wysokoprzezroczystych fili ze świetnej jakości drukiem oraz w sposób umożliwiający zadrukowanie zarówno jedynie ich poszczególnych fragmentów, jak i całej powierzchni, co umożliwi objęcie etykietą sleeve całego opakowania. Etykiety termokurczliwe mogą służyć również jako szczelne zabezpieczenie przy zachowaniu widoczności produktu.
Cena etykiet typu sleeve również nie odbiega znacząco od zwykłych etykiet, a komfort użytkowania i walory estetyczne, są nieporównywalne.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799