Katalog firm

StarkLAB

StarkLAB to łódzka firma specjalizująca się w projektowaniu graficznym etykiet na produkty i opakowania, ale nie tylko. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obkurczania i wydruku etykiet, pakowania produktów i zabezpieczania ich w plomby termokurczliwe. Przyjmuje zlecenia na wydruki fleksograficzne lub cyfrowe.

Etykiety sleeve

Jeśli zastanawiasz się nad etykietami dla swoich produktów, dlaczego nie zdecydować się na etykiety sleeve? Jest to typ etykiety, który przyjmuje kształt opakowania, na którym się znajduje. Na pewno już kiedyś się z nim spotkałeś! Dzięki takiemu rozwiązaniu opakowania Twoje produkty, jak i ich opakowania, mogą być produkowane w dowolnych kształtach i formach, bez żadnych ograniczeń!v Firma StarkLAB oferuje ci takie rozwiązanie. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej na http://starklab.pl/pl/.
Etykieta termokurczliwa, nie dość że dopasuje się do ich kształtu, to jeszcze będzie stanowić dla nich dodatkową ochronę! Warto też wspomnieć, że część etykiety może być przezroczysta, odsłaniając część zawartości produktu. Jeśli taki rodzaj etykiet brzmi zachęcająco, to zdecydowanie powinieneś skorzystać z naszych usług! Dlaczego? To właśnie w ich wydruku się specjalizujemy i mamy wieloletnie doświadczenie, jak i profesjonalny, nowoczesny sprzęt! Jakość naszych produktów jest niepodważalna, a nasze usługi nie ograniczają się jedynie do realizacji projektów, ale do wszystkiego z nimi związanego, od planowania, do etykietowania i wdrożenia!
Najbardziej zachęcająca jest cena naszych usług, ponieważ, mimo znacznej różnicy jakości między zwykłymi etykietami, a tymi termokurczliwymi, ich cena jest praktycznie taka sama! Dlaczego więc miałbyś się zastanawiać? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania! Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799