Katalog firm

Maxima Fides

Jesteś pewien, że samodzielne poszukiwanie firmy ubezpieczeniowej ewentualnie przeanalizowanie ich oferty, to coś czemu najzwyczajniej w świecie sprostasz? Lepiej skorzystać z pomocy biura brokerów ubezpieczeniowych Maxima Fides, jacy nie tylko chcą nam pomóc lecz jednocześnie dopasują ubezpieczenie na niejednej do tego płaszczyźnie.

Ubezpieczenia grupowe

Zależy ci na tym, aby ubezpieczenie grupowe twoich pracowników było rzeczywiście godne uwagi a tym samym doprecyzowane pod kątem wszelakich zagrożeń jakie występują w danym miejscu? Oczywiście nasze biuro brokerów ubezpieczeniowych Maxima Fides, posiada wszelkie predyspozycje czy też kompetencję aby sprostać państwu oczekiwaniom i wymaganiom, jednocześnie dopasować ubezpieczenia grupowe w Warszawie do potrzeb poszczególnych firm.
Pewnie, że w gruncie rzeczy nie wszystkie dostępne gotowe ubezpieczenia grupowe w Warszawie, są czymś co warto zastosować, niejednokrotnie oraz w bardzo wielu przypadkach zachodzi potrzeby ich oceny, lub oszacowania czy stworzenia od podstaw.
Jest to nader atrakcyjne rozwiązanie, jakie sprawi iż zawsze ubezpieczenia grupowe Łódź spełnią pokładane w nich nadzieje, a tym samym rzeczywiście zabezpieczą naszych pracowników, gwarantując im maksymalną oraz adekwatną ochronę. Niech zatem nasze wsparcie będzie czymś, co zdecydują się państwo zastosować oraz wykorzystać.

Kontakt

Ulica: Gdańska 91

Kod: 90-613

Miejscowość: Łódź

http://www.maxima-fides.pl/

E-mail: sekretariat@maxima-fides.pl

Tel.: 42 636-64-98


Podobne firmy

iUbezpieczenia

Przedsiębiorcy, zwłaszcza wykonujący zawody podwyższonego ryzyka, takie jak np. księgowi, lekarze, prawnicy, poszukują atrakcyjnych ofert ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na wypadek niezamierz...

Abaco

ABACO to biuro rachunkowe działające na terenie Łodzi od 2009 roku. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, firma oferuje wysokiej jakości usługi księgowe świadczone zarówno dla firm, jak i dla kli...