Katalog firm

WF Adwokaci

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie zawsze możecie się zgłosić po pomoc i poradę oraz konsultację. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i podmioty gospodarcze. Jesteśmy pewni, że dzięki nam będziecie w stanie poradzić sobie ze wszystkimi problemami prawnymi.

Sprawy spadkowe

Na słowo "spadek" większość osób wyobraża sobie małe, kameralne spotkanie w trakcie którego elegancko ubrany mężczyzna odczytuje list w którym zawarte są grube miliony. Cóż, nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to dość popularne skojarzenie- być może duży wpływ mają na to hollywoodzkie filmy, które z roku na rok zdobywają coraz to większą popularność.
Mimo to, że jest to raczej przyjemna wizja, musisz wiedzieć, że nie ma zbyt wiele wspólnego z realnym życiem. Co więc należy zrobić po otrzymaniu spadku? Przede wszystkim warto udać się do prawnika, który w łatwy sposób będzie mógł potwierdzić czy zapis w testamencie jest prawdziwy oraz (jeśli jest taka potrzeba) czy da się go podważyć.
Prawnik może okazać się także pomocny przy przekazywaniu spadku z rąk najbliższej rodziny do Ciebie (zakładając, że Ty nie należysz do członków najbliższej rodziny). Zatem jak widzisz, dobry prawnik może okazać się być niemal niezastąpiony. Zatem jeśli potrzebujesz porady prawnej wejdź na stronę https://wf-adwokaci.pl/prawo-spadkowe/.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

W kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego na rzetelne wsparcie prawne mogą liczyć klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Działając na terenie całego kraju, adwokat gwarantuje profesjonalną obsłu...

Adwokat Jakubowski

Adwokat Mariusz Jakubowski dysponuje wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z takich dziedzin prawa jak rodzinne, spadkowe, cywilne, gospodarcze i wielu innych. W swojej Kancelarii Adwokackiej...