Katalog firm

Adwokat Jakubowski

Adwokat Mariusz Jakubowski dysponuje wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z takich dziedzin prawa jak rodzinne, spadkowe, cywilne, gospodarcze i wielu innych. W swojej Kancelarii Adwokackiej w Tarnowskich Górach udziela porad nie tylko osobom fizycznym, ale także przedsiębiorcom. Zapewnia profesjonalną obsługę.

Usługi prawne

Potrzebujesz pomocy? Masz problemy, których nie jesteś w stanie rozwiązać samodzielnie? W takim wypadku nasz doświadczona kancelaria adwokacka Mariusz Jakubowski z Tarnowskich Gór przyjdzie Ci z pomocą. Wszelkie porady prawne oraz pomoc w licznych kwestiach, a przede wszystkim dyskrecję i profesjonalne podejście to coś, czego możesz oczekiwać.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz praktyce gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Adwokat pomoże rozwiązać problem w jak najlepszy sposób. Każdy klient może czuć się pewnie i bezpiecznie. Gwarantujemy wygodę i komfort naszych klientach, bowiem informujemy go o wszelkich rozwojach w zleconej nam przez niego sprawie. Do każdego problemu podchodzimy w sposób indywidualny i w pełni profesjonalny. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę po to, aby rozwiązanie było jak najbardziej satysfakcjonujące. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Dodatkowo wielu naszych klientów obdarowało nas zaufaniem.
Dla nas, priorytetem jesteś Ty - nasz klient, któremu pragniemy pomóc w jak najlepszy możliwy sposób. Wszelkie podejmowane przez nas działania konsultujemy z Tobą.

Kontakt

Ulica: Sienkiewicza 1

Kod: 42-600

Miejscowość: Tarnowskie Góry

http://www.adwokat-jakubowski.pl/

E-mail: adw.jakubowski@wp.pl

Tel.: 698-664-112


Podobne firmy

WF Adwokaci

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie zawsze możecie się zgłosić po pomoc i poradę oraz konsultację. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i podmioty gos...

Adwokat Andrzej Śmigielski

W kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego na rzetelne wsparcie prawne mogą liczyć klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Działając na terenie całego kraju, adwokat gwarantuje profesjonalną obsłu...