Katalog firm

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów, uszek, naleśników czy knedli. Firma gwarantuje wysoką jakość wszystkich wyrobów. Więcej informacji na stronie.

Mrożonki

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem przygotowującym dla Państwa wysokiej jakości mrożonki wykonane ze starannie wyselekcjonowanych składników. W ofercie naszej znajdą Państwo zarówno tradycyjne polskie dania, jak i mrożonki wnoszące w Państwa życie powiew egzotyki, w tym japońskie pierożki gyoza.
Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, ofertę uczyniliśmy różnorodną, w taki sposób, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Oferujemy więc zarówno dania mięsne, jak i bezmięsne. Idąc z duchem czasu i będąc świadomymi zagrożeń, jakie dla wielu osób niesie ze sobą spożycie glutenu, przygotowaliśmy też dla Państwa wybór potraw niezawierających tego białka.
Mrożonki nasze przygotowywane są przy użyciu procesów technologicznych, które zapewniają nie tylko wysoką ich jakość, ale także pozwalają zachować w nich wszystkie wartościowe składniki odżywcze. Nasze produkty pozbawione są także szkodliwych dodatków i są tak bliskie kuchni domowej, jak tylko są to w stanie sobie Państwo wyobrazić, dlatego chętnie nabywają je nie tylko klienci w kraju, ale także ci za granicą, którzy spragnieni są tradycyjnego polskiego jedzenia wysokiej jakości.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele fir...