Katalog firm

Jawo

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Jawo to producent mrożonek. Działa na rynku od 1992 roku. Dysponuje szeroką ofertą dań dla osób, którym brakuje czasu na przygotowywanie od podstaw pierogów, uszek, naleśników czy knedli. Firma gwarantuje wysoką jakość wszystkich wyrobów. Więcej informacji na stronie.

Dania gotowe

W ostatnim czasie znacząco wzrasta świadomość konsumentów dotycząca zdrowego stylu życia i zbilansowanej diety. Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że tylko własnoręcznie przygotowane posiłki mogą być pełnowartościowe i zdrowe. Dziś już przekonanie te znacznie osłabło, przede wszystkim dlatego, że samodzielne przygotowanie zdrowych posiłków wymaga czasu, a dania gotowe proponowane przez firmę Jawo składają się z najwyższej jakości składników.
Dla zabieganych, ale dbających o własne zdrowie z pomocą przychodzą doskonale skomponowane, zdrowe i pełnowartościowe dania gotowe. Wybór takich gotowych dań, przygotowanych z wysokiej jakości składników z doskonale skomponowanymi ze sobą wartościami odżywczymi jest bardzo szeroki, dlatego też każdy z pewnością znajdzie dania te najbardziej dla siebie odpowiednie. Zdrowe jedzenie wcale nie musi być niesmaczne.
Jedzenie nie tylko ma dostarczać wartościowych składników odżywczych, ale również smakować. Zdrowy styl życia nie może kojarzyć się z czymś niezbyt smacznym. Zdrowe jedzenie powinno być przyjemnością, a nie przykrą koniecznością.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Wekownia

Sklepy spożywcze ze słoikami odnotowały znaczny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Trend zaczął się od gotowych, liofilizowanych i konserwowanych produktów spożywczych, ale obecnie istnieje wiele fir...