Katalog firm

Aneta Budzińska

Jako certyfikowany trener makijażu permanentnego zapewniam Wam zawsze profesjonalnie dobrany makijaż. Nazywam się Aneta Budzińska i zachęcam Was do odwiedzenia mojego gabinetu. Zawsze dbam o to, aby moje klientki czuły się u mnie wyjątkowo. Każda z Was traktowana jest przeze mnie w sposób indywidualny.

Makijaż permanentny brwi

Dopieszczony wygląd zewnętrzny idzie w parze z dobrym samopoczuciem. Ta stara zasada niezmiennie sprawdza się w życiu codziennym każdego z nas. Trochę więcej czasu spędzonego przed lustrem, staranniejszy dobór kosmetyków czy kilka trików makijażowych poprawia nastrój i pozwala przeżyć dzień w zupełnie inny sposób.
Makijaż to tajna broń kobiety, która umiejętnie zastosowana uwypukla jej najpiękniejsze atuty i dyskretnie maskuje niedoskonałości. Odpowiednio dopasowany make up to sztuka, nie inaczej jest również w przypadku makijażu trwałego. Taki zabieg będzie nam towarzyszył nawet do kilku lat (trwałość jest zależna od wielu czynników jak rodzaj cery, codzienna pielęgnacja po zabiegu), dlatego powinien być wykonany przez osobę z doświadczeniem.
Kompetentna kosmetyczka to gwarancja rzeczowej konsultacji i fachowego doradztwa, w końcu każda twarz to wyjątkowy kształt i rysy, wymaga więc indywidualnego podejścia. Wprawnie wykonany makijaż permanentny Gdynia podkreśli piękno każdej kobiety i pozwoli zaoszczędzić cenny czas w zabiegane poranki.

Kontakt

Ulica: Źwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Nowoczesny salon depilacji Depilatorium oferuje szybkie i skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Panie i Panowi mogą tu poddać się zabiegowi depilacji z użyciem niezwykle skute...