Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Zamów w zestawie!
Pełna kuracja z astaksantyną na dzień i noc

Kosmetyki

Stosując pełną ochronę swojej skóry w ciągu dnia i dając jej możliwość regeneracji w trakcie nocy uzyskasz najlepsze efekty. Zestaw Dermo-Age Contron intensywna ochrona na dzień i Dermo-Age Contro + krem naprawczy na noc to intensywna ochrona i regeneracja dla skóry narażonej na stres oksydacyjny i nasilone procesy starzenia.

Twoja skóra stanie się wypoczęta, zabezpieczona, zregenerowana, o zrównoważonym kolorycie, właściwym nawilżeniu i zredukowanych oznakach starzenia. To wszystko dzięki silne naturalnego antyoksydanty - Astaksantyny, której działanie uzupełnia retinol, kwas hialuronowy i witamina E. 

 

Komentarze

 • Anna Pajak (42L.)
  2015-10-02 15:28

  zestaw bardzo dobry. Zauważyłam, że po stosowaniu obydwu kremów efekty są silniejsze i trwalsze. Koloryt mojej skóry ujednolicił się, skóra jest o wiele lepiej nawilżona. Polecam szczerze.

 • Mariola Kostrzeb
  2014-12-16 19:54

  Kurację z Proastiq uwielbiam i mogę z całą pewnością polecić ją innym. Od tygodnia używam drugi zakupiony zestaw i mogę stwierdzić, że skóra odzyskała utraconą jędrność, koloryt i poprawiła bardzo stan nawilżenia skóry. Jeśli chodzi o koloryt - krem na piękny łososiowy kolor i może to poniekąd wpływać na ogólną poprawę kolorytu, ale też usunął przebarwienia! Kuracja istotnie wpłynęła na wygładzenie zmarszczek w okolicach oczu. Dodatkową, choć niewidoczną zaletą jest ochrona przed wolnymi rodnikami.
  Polecam,
  Mariola Kostrzeb

 • Iwona Masztaler
  2014-09-04 15:20

  Świetna kuracja, szkoda że tylko 2 produkty

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook