Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Witamina E

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  Siła składników » Witamina E

Wpływa na produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra wygląda młodziej i jest naturalnie napięta. Ochrania skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych, hamując skutki stresu oksydacyjnego. Chroni przed niszczeniem lipidów naskórka, odpowiadających za właściwe nawilżenie Twojej skóry. Zapewnia właściwą pracę błon komórkowych, zapobiegając nadmiernej utracie wody przez naskórek. Witamina E zapewni ochronę przed procesami starzenia Twojej skóry i poprawi jej nawilżenie. Jej działanie w połączeniu z Astaksantyną zagwarantuje skuteczne hamowanie uszkodzeń skóry prowadzące do pogorszenia jej wyglądu.

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Używaj Proastiq, bądź gotowa na kolejny dzień!!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook