Katalog firm

WF Adwokaci

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie zawsze możecie się zgłosić po pomoc i poradę oraz konsultację. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i podmioty gospodarcze. Jesteśmy pewni, że dzięki nam będziecie w stanie poradzić sobie ze wszystkimi problemami prawnymi.

Prawo transportowe

Adwokacka Spółka Partnerska Wróblewski Figurski z siedzibą w Łodzi działa na rynku od wielu lat. Ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i polskich czy zagranicznych podmiotów gospodarczych. Prowadzi sprawy sądowe z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego i karnego, ale nie tylko.
Zapewnia kompleksową obsługę z zakresu takich dziedzin prawa jak adwokat prawo transportowe Łódź, gospodarcze, rodzinne czy spadkowe. Reprezentuje klientów w postępowaniu przedsądowym i w trakcie procesu. Zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów pomaga prowadzić negocjacje ugodowe, a także zapewnia wsparcie w egzekucji wyroków sądowych. W zakres usług wchodzi sporządzenie pism procesowych, wydawanie opinii prawnych i windykacja należności.
Kancelaria oferuje zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami, w tym powszechnymi różnych instancji, arbitrażowymi i polubownymi. Zapewnia specjalistyczne doradztwo w zakresie prawa spółek i podatkowego, a także bieżące wsparcie prawne dla klientów prowadzących działalność gospodarczą.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Jakubowski

Adwokat Mariusz Jakubowski dysponuje wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z takich dziedzin prawa jak rodzinne, spadkowe, cywilne, gospodarcze i wielu innych. W swojej Kancelarii Adwokackiej...

Adwokat Andrzej Śmigielski

W kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego na rzetelne wsparcie prawne mogą liczyć klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Działając na terenie całego kraju, adwokat gwarantuje profesjonalną obsłu...