Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki to najlepsze miejsce, gdzie już dzisiaj możecie zapisać się do wielu specjalistów. Jeżeli czujecie, że jest Wam potrzebny lekarz konkretnej specjalności, to zadzwońcie do nas bezpośrednio a my postaramy się Was umówić na wizytę w najbardziej dogodnym terminie dla Was. Na naszych lekarzy zawsze możecie liczyć.

Pomoc psychologiczna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Szombierki oferuje wsparcie medyczne wszystkim mieszkańcom miasta Bytom. Cieszymy się, że możemy zaoferować Wam wizytę u najlepszych specjalistów, którzy zawsze stawiają trafne diagnozy, aby móc doprowadzić do całkowitego lub chociażby częściowego wyleczenia danych chorób.
W naszej przychodni przyjmuje psycholog Bytom, który zaprasza na wizytę wszystkie osoby szukające na nowo sensu życia. W dzisiejszych czasach kłopoty ze zdrowiem psychicznym ma bardzo wiele osób. Jest to spowodowane stresem, jak również nawałem obowiązków, które mamy na co dzień do wypełnienia. Do pogorszenia się zdrowia psychicznego może doprowadzić również sytuacja w życiu, jak np. rozwód, śmierć bliskich osób, itd.
Jeżeli nie czujemy się pewnie, to rozmowa ze specjalistą lub nawet dłuższa terapia będzie dla nas bardzo pomocna. Nie ma się czego wstydzić, tylko warto korzystać z pomocy specjalisty, który zawsze pomoże rozwikłać nam odpowiednie problemy natury psychologicznej.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż psychoterapia zwłaszcza behawioralna, to alternatywna metoda leczenia takich chorób jak depresja, nerwica, autyzm oraz wiele innych. Z tego też powodu Instytut Ter...