Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki to najlepsze miejsce, gdzie już dzisiaj możecie zapisać się do wielu specjalistów. Jeżeli czujecie, że jest Wam potrzebny lekarz konkretnej specjalności, to zadzwońcie do nas bezpośrednio a my postaramy się Was umówić na wizytę w najbardziej dogodnym terminie dla Was. Na naszych lekarzy zawsze możecie liczyć.

Leczenie uzależnień

Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w bytomskiej Przychodni Lekarskiej Szombierki, to miejsce, w którym może znaleźć pomóc osoba uzależniona lub z tendencjami do picia alkoholu w sposób niebezpieczny.
Pomoc można uzyskać w ramach ubezpieczenia - finansuje ją NFZ, więc nie wymaga to żadnych kosztów. Samo leczenie uzależnień Bytom to skomplikowany proces, na który składa się terapia indywidualna i grupowa, a także konsultacje z psychologiem i psychiatrą. Dodatkowo w procesie mogą uczestniczyć bliscy osoby uzależnionej i osoby współuzależnione. W Poradni uzyskać pomoc mogą także Dorosłe Dzieci Alkoholika. Aby skorzystać z pomocy nie trzeba mieć skierowania od lekarza rodzinnego ani żadnych zaświadczeń.
Celem leczenia uzależnień jest wprowadzenie zmian do nawyków osoby uzależnionej i współuzależnionej w taki sposób, by utrzymanie trzeźwości było możliwe. Program ma na celu przywrócenie możliwości samodzielnego funkcjonowania na co dzień, bez alkoholu i bez ciągłej pomocy specjalisty. Do Poradni może zgłosić się każda osoba potrzebująca pomocy.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż psychoterapia zwłaszcza behawioralna, to alternatywna metoda leczenia takich chorób jak depresja, nerwica, autyzm oraz wiele innych. Z tego też powodu Instytut Ter...