Katalog firm

Pożycz Wóz

Bardzo dobra oferta ST Rentcar to gwarancja pełnej satysfakcji i spełnienia wymagań klientów. Minimum formalności i brak opłaty wstępnej to zalety tej wypożyczalni. Atrakcyjne ceny idą w parze z profesjonalnym podejściem do klienta, co czyni ST Rentcar wypożyczalnią dobrze ocenianą przez najemców aut.

Wypożyczalnia aut

Planujesz wyjazd na wakacje i potrzebujesz większego auta niż te, które posiadasz? A może nie masz własnego samochodu, a musisz gdzieś podjechać? Nasza wypożyczalnia aut umożliwia korzystanie z wielu samochodów osobowych. Wynajem u nasz charakteryzuje się niskimi kosztami oraz bezpieczeństwem. Pełna oferta usług dodatkowych związanych z wypożyczeniem auta, a także cała flota pojazdów dostępna na stronie https://pozyczwoz.pl/flota/.
Swoim klientom dajemy wybór i wypożyczamy auta zarówno na krótki okres, jak i na dłuższy czas. Korzystając z naszych usług nie musisz posiadać własnego samochodu, żeby móc jeździć nowoczesnymi autami. Z całą pewnością w swojej flocie aut posiadamy takie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Nie pobieramy opłaty wstępnej i nie wymagamy wiele formalności. U nas wypożyczysz samochód szybko i bez problemów. Gwarantujemy, że nasze samochody są sprawne technicznie. Posiadamy wybór samochodów w różnej klasie i w razie potrzeby dołożymy Tobie w skład wyposażenia fotelik dziecięcy bądź gps. Z nami z całą pewnością dojedziesz do celu. Sprawdź nas, wypróbuj oferowane przez nas samochody i ciesz się bezpieczną jazdą.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800