Katalog firm

Pożycz Wóz

Bardzo dobra oferta ST Rentcar to gwarancja pełnej satysfakcji i spełnienia wymagań klientów. Minimum formalności i brak opłaty wstępnej to zalety tej wypożyczalni. Atrakcyjne ceny idą w parze z profesjonalnym podejściem do klienta, co czyni ST Rentcar wypożyczalnią dobrze ocenianą przez najemców aut.

Wynajem samochodów

Brak auta może poważnie utrudnić codziennie funkcjonowanie. Dojeżdżamy do pracy, nierzadko wiele kilometrów, podwozimy dzieci do szkół i przedszkoli. Po pracy czekają na nas zakupy do zrobienia, które potem trzeba przecież przewieźć do naszego domu. W tej sytuacji coroczny przegląd auta lub, co gorsza, poważniejsza awaria może nam poważnie utrudnić możliwość funkcjonowania. W tej sytuacji z pomocą nadchodzi wypożyczalnia samochodów Pożycz Wóz z Łodzi.
Ceny wynajmu są naprawdę atrakcyjne, samochody w doskonałym stanie technicznym. Dobra wypożyczalnia samochodów dysponuje flotą aut odpowiadających na każde zapotrzebowanie. Tak właśnie jest u nas. Potrzebujesz taniego auta na krótkie wypady na zakupy? W takiej sytuacji wybierz mały samochód miejski. Masz w planach organizację wspólnej wyprawy z przyjaciółmi, lecz mierzi cię widmo pełnego stresu wypatrywania w którą uliczkę skręcił znajomy oraz późniejsze długi minuty poszukiwania siebie nawzajem na parkingach?
Tutaj idealny będzie 9 osobowy bus w którym wszyscy uczestnicy wycieczki wraz z największymi bagażami pomieszczą się wygodnie i komfortowo. Oferujemy foteliki dla dzieci oraz nawigację w cenie wypożyczenia. Wszystko co niezbędne do podróży znajdziesz u nas.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800