Katalog firm

ST Rentcar

Bardzo dobra oferta ST Rentcar to gwarancja pełnej satysfakcji i spełnienia wymagań klientów. Minimum formalności i brak opłaty wstępnej to zalety tej wypożyczalni. Atrakcyjne ceny idą w parze z profesjonalnym podejściem do klienta, co czyni ST Rentcar wypożyczalnią dobrze ocenianą przez najemców aut.

Laweta

ST Rentcar to łódzka firma, która od lat specjalizuje się w bezpiecznym holowaniu samochodów. Znając doskonale oczekiwania klientów i aspekt prawny zdarzeń drogowych, potrafi sprawnie i fachowo pomóc w każdej sytuacji.
Dostępna w firmie ST Rentcar laweta Łódź to oferta skierowana zarówno do właścicieli popsutych samochodów, jak i uczestników kolizji drogowych. Jest to sprzęt o długości do 7 metrów i ładowności do 7 ton. Bez względu więc na to, jaki rodzaj samochodu potrzebuje holowania, firma zapewnia jego szybką i sprawną realizację. Mając doświadczenie w holowaniu i samochodów osobowych, i dostawczych, czy busów, potrafi szybko odpowiedzieć na potrzebę klienta.
W przypadku kolizji, poszkodowany może liczyć też na dodatkowe wsparcie. ST Rentcar nie tylko załatwia formalności związane z opłaceniem holowania przez ubezpieczyciela. Na życzenie klienta, firma pośredniczy również w uzyskaniu auta zastępczego z OC sprawcy na czas naprawy, a niekiedy nawet na czas zakupu nowego samochodu. Swoje usługi świadczy więc nie tylko profesjonalnie, ale i kompleksowo.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800