Katalog firm

Pożycz Wóz

Bardzo dobra oferta ST Rentcar to gwarancja pełnej satysfakcji i spełnienia wymagań klientów. Minimum formalności i brak opłaty wstępnej to zalety tej wypożyczalni. Atrakcyjne ceny idą w parze z profesjonalnym podejściem do klienta, co czyni ST Rentcar wypożyczalnią dobrze ocenianą przez najemców aut.

Holowanie samochodów

Miałeś wypadek lub Twój samochód uległ awarii w trasie i nie masz jak dojechać do miejsca docelowego? Nasza firma oferuje Ci nie tylko profesjonalne holowanie samochodów Łódź, ale również możliwość wypożyczenie samochodu osobowego, którym będziesz mógł pojechać bezpiecznie dalej.
Wiemy, że każda niespodziewana sytuacja w drodze może zepsuć wszystkie plany. Z tego powodu działamy szybko i skutecznie, żeby nasz klient nie musiał tracić czasu na czekanie na lawetę. Dajemy też możliwość wypożyczenia samochodu osobowego, żeby nie trzeba było przerywać podróży. Jeżeli wypadek nie był z Twojej winy, to udostępniamy auta, którego koszt zostanie pokryty z ubezpieczenia sprawcy.
Z naszych samochodów możesz skorzystać w każdym momencie. Zawsze jesteśmy do Twoich usług. Wystarczy do nas zadzwonić, a przyjedziemy z pomocą jeśli będzie taka potrzeba. Nie tylko zajmiemy się holowaniem samochodu, ale także wypożyczymy Ci wygodny samochód, którym bezpiecznie dojedziesz do celu. Przekonaj się, że jesteśmy godni Twojego zaufania.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800