Katalog firm

Pożycz Wóz

Bardzo dobra oferta ST Rentcar to gwarancja pełnej satysfakcji i spełnienia wymagań klientów. Minimum formalności i brak opłaty wstępnej to zalety tej wypożyczalni. Atrakcyjne ceny idą w parze z profesjonalnym podejściem do klienta, co czyni ST Rentcar wypożyczalnią dobrze ocenianą przez najemców aut.

Auto zastępcze

Miałeś wypadek bądź kolizję i potrzebujesz samochodu zastępczego? A może nie posiadasz własnego auta, a chcesz gdzieś pojechać lub coś przewieźć? U nas znajdziesz nie tylko auto zastępcze Łódź, ale również wynajmiesz samochód osobowy w konkurencyjnej cenie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się sam, że nasze samochody zaspokoją Twoje oczekiwania.
Jeżeli planujesz wynająć samochód na długi czas, to jesteśmy wstanie zaoferować Tobie atrakcyjne rabaty. Dzięki naszej usłudze nie musisz posiadać własnego samochodu, który trzeba regularnie opłacać. Nie musisz się też martwić kosztami naprawy auta. Przekonaj się, że wynajmowanie samochodu to znacznie korzystniejsze rozwiązanie! Możesz jeździć różnymi autami kiedy tylko zechcesz. Posiadamy spory wybór samochodów i zapewniamy o ich dobrym stanie technicznym.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, to skontaktuj się nami. Ustalimy wtedy wszystkie szczegóły i wybierzemy odpowiednie auto dla Ciebie. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z naszych usług!

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800