Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Uległeś wypadkowi na autostradzie A1 lub A2? Zatem wiedz jedno, najlepsza pomoc drogowa jest nie tylko do twojej dyspozycji, lecz zjawi się jak najszybciej na miejscu takiego zdarzenia, dodatkowo zagwarantuje ci kompleksowe wsparcie. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, zadbamy o transport twojego uszkodzonego auta a nawet jego naprawę.

Pomoc drogowa we Włocławku

W dzisiejszych czasach na działalność pomocy drogowej, zwłaszcza obsługującej ewentualnych klientów w okolicy łódzkiej części autostrady A1 oraz A2, patrzymy z zupełnie innej niż dotychczas perspektywy. Przede wszystkim pomoc drogowa we Włocławku ma oferować nam pełne oraz kompleksowe wsparcie, przy holowaniu pojazdów nie tylko osobowych, ale również ciężarowych, dostawczych w tym co zrozumiałe także autokarów.
Pewnie, że interesuje nas pomoc drogowa Włocławek, jaka w kompleksowy i rzetelny sposób podchodzi do swoich wszystkich klientów, stawiając na najwyższą jakość oferowanych przez nią usług. Właśnie tak działa nasza pomoc drogowa we Włocławku która okazuje się nie tylko dobrym, adekwatnym ale również optymalnym rozwiązaniem gdy chodzi o kreowanie tego typu działalności.
Oprócz szybkiego zjawienia się we wskazanym przez państwa miejscu, jesteśmy w stanie zagwarantować usługi wulkanizacyjne bez potrzeby holowania auta czy też dokonanie niewielkich napraw, jako firma posiadamy wszelkie predyspozycje i zaplecze by świadczyć usługi tego typu.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673