Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Uległeś wypadkowi na autostradzie A1 lub A2? Zatem wiedz jedno, najlepsza pomoc drogowa jest nie tylko do twojej dyspozycji, lecz zjawi się jak najszybciej na miejscu takiego zdarzenia, dodatkowo zagwarantuje ci kompleksowe wsparcie. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, zadbamy o transport twojego uszkodzonego auta a nawet jego naprawę.

Pomoc drogowa w Rzgowie

Trzeba przyznać, iż coraz częściej nasza firma jest dostrzegana na rynku w kontekście oferowanych przez nią usług, a co za tym idzie jako pomoc drogowa Rzgów zyskuje na coraz większym zainteresowaniu. Oczywiście jest to efekt tego, iż w profesjonalny i rzetelny sposób podchodzi do realizowanych przez nas działań, postanowiliśmy jako pomoc drogowa Rzgów zwiększyć nie tylko zakres obsługi klientów o cały łódzki odcinek autostrady A1 oraz A2 ale również wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.
Oznacza to mianowicie tyle, iż nasza pomoc drogowa w Rzgowie to zjawienie się w jak najkrótszym czasie we wskazanym przez klienta miejscu, szybkie dokonanie diagnozy na miejscu, zaproponowanie holowanie auta bezpośrednio na strzeżony parking. Ciekawostką może być fakt, iż oferujemy nie tylko kompleksową jego naprawę w naszym warsztacie mechanicznym, lecz niejeden już raz udało nam się usunąć usterkę bezpośrednio na miejscu.
Zatem jak widać, nasza oferta jest nie tylko ciekawa i interesująca ale również atrakcyjna w pełnym tego słowa znaczeniu.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673