Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Uległeś wypadkowi na autostradzie A1 lub A2? Zatem wiedz jedno, najlepsza pomoc drogowa jest nie tylko do twojej dyspozycji, lecz zjawi się jak najszybciej na miejscu takiego zdarzenia, dodatkowo zagwarantuje ci kompleksowe wsparcie. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, zadbamy o transport twojego uszkodzonego auta a nawet jego naprawę.

Pomoc drogowa w Łodzi

Jeżeli zastanawiasz się nad zaufaną pomocą drogową, nasza pomoc drogowa Łódź jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Siedziba działalności znajduje się w Strykowie, ale obszar działań dotyczy całego województwa łódzkiego (łącznie z łódzkim odcinkiem autostrady A1 i A2).
Warto podkreślić, że mowa na temat działalności, której celem jest odpowiadanie na pojawiające się oczekiwania. Wystarczy powiedzieć choćby o tym, że nasza pomoc cieszy się rosnącą popularnością i to pozwala na inwestycje w sprzęt (a inwestycje te przekładają się na to, że pomoc oferowana jest nie tylko właścicielom samochodów osobowych). Poza tym dobrze też powiedzieć, że od początku istnienia firmy (czyli od 2005 roku) cele działalności są takie same. Mówiąc wprost — chodzi o bezpieczeństwo każdego klienta oraz zapewnienie fachowego wsparcia.
Jeśli mimo wszystko masz jakieś pytania związane z firmą, czym prędzej zapoznaj się ze stroną internetową naszej działalności. Można na niej znaleźć wszystko to, co interesuje klientów.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673