Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Uległeś wypadkowi na autostradzie A1 lub A2? Zatem wiedz jedno, najlepsza pomoc drogowa jest nie tylko do twojej dyspozycji, lecz zjawi się jak najszybciej na miejscu takiego zdarzenia, dodatkowo zagwarantuje ci kompleksowe wsparcie. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, zadbamy o transport twojego uszkodzonego auta a nawet jego naprawę.

Pomoc drogowa w Kowalu

Awaria samochodu może zdarzyć się każdemu. Najgorzej, jeśli usterka ma miejsce na autostradzie, gdzie dotarcie lawety może okazać się sporym problemem. Na szczęście jest Pomoc Drogowa 24h – nasza firma ze Strykowa pomoże Ci nie tylko podczas awarii na zwykłej drodze, ale szybko i bezproblemowo dojedziemy także na łódzkie odcinki autostrady A1 i A2.
Nasza pomoc drogowa Kowal to profesjonalna firma z doświadczeniem, która doskonale zna zasady holowania pojazdów, również na autostradach. Jeśli auto odmówi Ci posłuszeństwa, zjawimy się szybko i sprawnie odholujemy twój pojazd we wskazane miejsce. Gwarantujemy pomoc całodobową dla aut osobowych, dostawczych i ciężarowych, w tym również dowóz paliwa, drobne naprawy, wulkanizację czy pomoc powypadkową.
Wystarczy jeden telefon, by nasza ekipa zjawiła się na miejscu i pomogła państwu zabezpieczyć pojazd lub przywróciła go do sprawności. Działamy szybko, skutecznie i nie pozostawiamy nikogo bez pomocy, bez względu na to, czy do awarii doszło w środku tygodnia, czy może w niedzielę. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673